Yemek Sepeti Nedir 2023 ve Nasıl sipariş Verilir ?


84 / 100

Yemek Sepeti Nedir ? Açılış Tarihi

Bu yazımızda sizlere Yemek Sepeti ile ilgili bilgiler vereceğiz. Yemek Sepeti, 2020 yılında Kivera’nın özgün, web tabanlı yapısının yenilenmesinden sonra “web güvercini” olarak anılan yerleşim ile birlikte İstanbul ve Ankara’da hizmet vermeye başladı.

Hangi Servisler Var? Nasıl Çalışır ?

Yemek Sepeti, ulusal yayılım gösteren restoranlara farklı hizmet yöntemlerini sağlamayı amaçlayarak, internete ağ mekanları ile sosyal medyadan satın almayı kullanmayı azaltma için geliştirilmiş bir altyapıdır ve servisleri arasında yer alır:

 • İsteğe bağlı servis: Gerçek zamanlı isteğe bağlı servis, mekanların zorunlu, sosyal medya, mobil uygulamaları ve web tabanlı platformlar üzerinden güvenli bir biçimde satın alınmasına yardımcı olur.
 • Gelecek sipariş: Gelecek sipariş servisi, bir anda ki gelecek siparişleri alabilmesine olanak tanır.
 • Sipariş toplama: Sipariş toplama servisi, mekanların yerinde toplanan siparişlerin yönetimi için bölümler arasındaki siparişlerin bir araya getirilmesi ile birlikte mekanların siparişlerinin toplanması ve yönetilmesini kolaylaştırır.
 • Geniş mutfak yelpazesi: Geleneksel Türk yemeklerinden dünya mutfağına kadar herkes için bir şeyler var.
 • Siparişlerin gerçek zamanlı takibi: Mobil uygulaması ile müşteriler siparişlerini anlık olarak takip edebiliyor.
 • Güvenli Ödeme Seçenekleri: Tüm ödemeler güvenli bir şekilde işlenir ve müşteriler kredi kartları, banka kartları ve e-cüzdanlar dahil olmak üzere bir dizi ödeme seçeneği arasından seçim yapabilir.
 • Müşteri desteği: Web Güvercin, müşterilerin sorularına yardımcı olmak için özel müşteri desteği sunar.

Yemek Sepeti Telefon Numarası Nedir ?

Yemek-Sepeti telefon numarası 444 5 445‘dir. Bu numarayı arayabilirsiniz.

Yemek Sepeti Restoran Girişi Nedir ?

YemekSepeti Restoran Girişi “Partner.yemeksepeti.com” adresidir. Bu web sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Yemek-Sepeti’nin Faydaları​ Nelerdir?

Yemek-Sepeti, sadece mekanlar için değil, tüketmek için de çok faydalı. İster mekanlar için çalıştırsın ister online sipariş verenlere, tüm işlemleri basit ve hızlı bir şekilde yapar. Müşteriler, tüm sipariş detaylarını doğrudan sipariş ekranlarından görebilirler.

Firma, mekanların internete bağlantısı ve kendi müşterilerinin kapsamını genişletmek için harika bir altyapıdır. İstanbul ve Ankara’daki mekanlar, siparişleri kolayca toplamayı ve yönetmeyi mümkün kılan ve aynı zamanda mekanlara etkili bir şekilde internet ortamında tanıtım yapılmasına olanak tanır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Perde Pilavı Nedir, Nasıl Yapılır ?

Yemek siparişi vermek için telefonda beklemekten bıktınız mı? Türkiye’nin popüler yemek dağıtım platformu, yemek ve market siparişi vermeyi daha kolay ve verimli hale getiriyor. Aylık 4,5 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan şirket, ülkenin en çok kullanılan paket servislerinden biridir.

Yemek Sepeti
Yemek Sepeti

Yemek Sepeti’ne Hoş Geldiniz !

Dışarıda yemek yemeyi kolay, hızlı ve ekonomik hale getirmek için tasarlanmış hepsi bir arada servistir. Hem öğün hem de atıştırmalık seçenekleriyle yemek yeme deneyimlerinizi gerçekten keyifli hale getirmeyi garanti ediyor.

Yemek Sepeti’ni Nasıl kullanırım?

En sevdiğiniz yemeği kapınıza kadar getirmek için şu basit adımları uygulamanız yeterli:

 1. Hesap bilgilerinizle web sitesine giriş yapın.
 2. Menüden en sevdiğiniz yemekleri seçin.
 3. Siparişi tamamlayın ve ödeme yapın.
 4. Web güvercininin siparişinizi kapınıza kadar getirmesini bekleyin.

Yemek Sepeti, lezzetli yemeklerin kolay ve hesaplı bir şekilde tadını çıkarmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Zengin yemek çeşitliliği ve hızlı teslimat hizmetiyle yemek deneyiminizi gerçekten keyifli hale getirecek! Afiyet olsun..