Yemek Sepeti Web Güvercini Giriş 2023


86 / 100

Yemek Sepeti Web Güvercini içeriğimizde hem Web Güvercini nedir bunu anlatmaya çalışacağız hem de Yemek Sepeti ile anlaşmalı restoranların Yemek Sepeti’nin geliştirdiği bu sisteme giriş adresini sizlerle paylaşacağız. Web güvercini, Yemek Sepeti’nin üye işyerlerinin müşterilere hizmet sunabilmesi amacı ile geliştirilmiş bir yazılımdır.

Yemek Sepeti Web Güvercini Giriş Linki =>

Yemek Sepeti Web Güvercini anlaşmalı restoranların kullanımına sunduğu bir platformdur. 20 milyondan fazla üye işyeri olan Yemek Sepeti, Türkiye’de popüler bir online yemek siparişi ve teslimat platformudur. Kullanıcıların yerel restoranlardan menülere göz atmalarına, sipariş vermelerine ve yiyeceklerini kapılarına kadar getirmelerine olanak tanır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  11 Ağustos Bim Kataloğu 2023 (Android Led TV 11Bin TL)

Yemek Sepeti, kullanıcılarına çeşitli indirim ve promosyonların yanı sıra sık müşterileri için sadakat programı da sunmaktadır. Ayrıca platform, restoran sahiplerine menülerini, siparişlerini ve teslimatlarını verimli bir şekilde yönetmeleri için araçlar sağlar.

Yemek Sepeti Web Güvercini Giriş
Yemek Sepeti Web Güvercini Giriş

Web Güvercini Sipariş Takibi Nasıl Yapılır ?

Yemek Sepeti Web Güvercini girişi yapıldıktan sonra gerekli sipariş takibi alanından gelen siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Eğer sifrenizi bir şekilde unutursanız “Şifremi Unuttum” butonunu kullanarak veya “teknikdestek@yemeksepeti.com” mail adresine mail atarak şifre yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Web Güvercin Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Telefon Numarası+90 212 359 18 00
Müşteri Hizmetleri No444 5 445
Firma Mail Adresiinfo@yemeksepeti.com
Firma Adres BilgisiEsentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:175, C Blok, 34394 / Esentepe / Şişli / İstanbul
Teknik Destek Mail Adresiteknikdestek@yemeksepeti.com

Web Güvercini Kayıt & Başvuru

Yemek Sepeti Web Güvercini sitemine başvuruda bulunarak Yemek Sepeti ailesine katılmak isterseniz aşağıdaki kayıt linki butonunu tıklayabilir ve siz de Yemek Sepeti ile çalışabilirsiniz. Tüm üye olacak iş yerlerimize şimdiden bol kazançlar diliyoruz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Perde Pilavı Nedir, Nasıl Yapılır ?
Yemek Sepeti Web Güvercin Başvuru Formu Kayıt Linki =>

Formu doldurun, ailemize katılın, işlerinizi büyütmeye ve kazanmaya hemen başlayın!

Yemek Sepeti
Web Gücercini Kayıt Formu Sayfası
Web Güvercini Kayıt Formu Sayfası