Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım Sitesi Domain Abi Açıldı !


87 / 100

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım konusunda çok fazla web sitesi olmaması yayında tüm herkesin üye olup domainlerini sergileyebileceği bir platform olmaması nedeniyle Webmaster, Domian Broker ve Girişimci Ali Şimşek www.domianabi.com websitesini sektör ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Bizler de sizler için Ali Şimşek Kimdir? ve Projesi Domian Abi Nedir? bunu araştırarak bilgiler vermek istedik. O zaman buyrun yazımıza geçelim..

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım Sitesi Domainabi (Ali Şimşek)
Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım Sitesi Domainabi (Ali Şimşek)

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım Sitesi Sahibi Ali Şimşek İle Ropörtaj

Ali Şimşek Domianabi sitesini kurmaktaki amacını Ödemişliler sitemize özel ropörtajımız ile anlattı ve aşağıda sizler için yayınlıyoruz. Eğer teklif usulü jenerik domain alım satım işleri ile yakından ilgileniyorsanız mutlaka Domainabi sitesine üye olup birbirinden kaliteli ve jenerik domianlere hemen ulaşabilir ve üyeler ile irtibat kurabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

Merhaba, öncelikle sizi tanıyabilir miyiz ?

ali şimşek

Tabiki, adım Ali Şimşek. 44 yaşındayım ve 2 çocuk babasıyım. Manisa’da özel bir şirkette Arge Teknikeri olarak görev yapmaktayım. Ayrıca hobi olarak uzun yıllardan beridir websitesi kurulum, yönetim ve editörlük işleri yapıyorum. Bu hobim aynı zamanda bana ek gelir sağlıyor ve mutlu oluyorum. Son zamanlarda teklif usulü jenerik domain alım satım işleri ile de ilgileniyorum..

Domian Abi sitesini açmak nereden aklınıza geldi ?

Domain Abi

Az önce bahsettiğim gibi uzun yıllardır webmaster olarak hayatımı devam ettirdiğimden ve son zamanlarda özellikle arama motorlarında yükselebilmek adına SEO işine de merak saldığımdan çok fazla domian almaya başlamıştım. Daha sonra bazı aldığım domainleri projelendiremeyince ve iş satmaya gelince sadece 1 adet platrofm haricinde teklif usulü jenerik domain alım satım yapılabilen adam akıllı bir yer olmadığını fark ettim. O nedenle bir tane herkesin yararlanabileceği bir websitesi açmaya karar verdim. Sonrası da tam bir tesadüfler zinciri diyebilirim.

Domian Abi ismi nereden geliyor ?

Domain Abi ismi aslında tamamen tesadüf eseri karşıma yine düşen domianlerden çıktı ve bu markayı görür görmez zaten aklımda olan Domain alım Satım Sitesi bir anda gözümde canlandı ve hemen regledim. Daha sonra yaptığım araştırmalar neticesinde üyelik özelliği bulunan bu domian alım satım yazılımını buldum ve websiteye kendim kurulumunu yaparak yayına açtım. Daha sonra yazılımı satın aldığım arkadaş ile ortak çalışarak birkaç yeni özellikler daha ekledikten sonra sitenin şu andaki haline kavuşmasını sağladık.

Domianabi.com’u kısaca tanıtabilir misiniz ? Kullanımı nasıldır ?

Domianabi.com kullanımı oldukça basit bir arayüzüne sahip şirin bir sitedir. Şu anda kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilecek durumdadır. Özellikle Hemen al yani Sipariş ver ve minimum teklif miktarı ile Teklif ver özellikleri başta olmak üzere satıcıya soru sorma, domaini favorilere ekleme ve rapor et özellikleri ile kullanıcılar arasında veya kullanıcı-site moderatörü arasında iletişimi sağlaması güzel özelliklerindendir. Sitenin diğer bir güzel özelliği gelen teklifleri veya siparişleri anında yönetim paneline mesaj olarak göndermesi ve aynı zamanda mail atmasıdır.

Bir girişimci olarak bundan sonraki hedefleriniz nelerdir ?

Yıllardan beridir benimsemiş olduğum düşünce şudur. Bir insan yaşadığı hayatta daima azimli ve çalışkan olmalıdır. Eğer azim ve çalışkanlık bir arada olursa bir kişinin başaramayacağı hiçbir şey yoktur. O nedenle tabiki durmaksızın yolumuza devam edeceğiz. Umarız Domian Abi markası Türkiye’nin en önemli ilan siteleri arasında yerini alır ve özellikle bilişim sektöründe kalıcı olarak hizmetlerine devam eder. Bu konuda daima emek vermeye ve sektöre hizmet etmeye devam edeceğiz. Bize verilecek desteklerden ötürü de herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Ödemişliler sitesine de bana bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ederim. Herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim..

Domianabi
Domianabi.Com

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım Nedir ?

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım, internet üzerinde jenerik (genel, yaygın, marka olabilecek) domain (alan adı) almak veya satmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde, domain sahibi istediği bir fiyat belirler ve alıcılar bu fiyata teklif verir. Teklif veren alıcıların sayısı ve teklifleri arttıkça, domain fiyatı da yükselir. Domain sahibi, en yüksek teklifi veren alıcıya domaini satar.

Jenerik domainler, internet kullanıcılarının kolayca akılda kalabilen, arama motorlarında üst sıralarda çıkan ve rekabet avantajı sağlayan domainlerdir. Örneğin, restaurant.com.tr, tisort.org, nasihat.net gibi domainler jenerik domain olarak kabul edilir.

Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım için bazı web siteleri ve forumlar bulunmaktadır. Bu sitelerde, domain sahipleri ilan verebilir, alıcılar teklif sunabilir ve domain transfer işlemleri gerçekleştirilebilir.

Bu yazımıda Domian Abi isimli Teklif Usulü Jenerik Domain Alım Satım platformunun kurucusu ve aynı zamanda yöneticisi Sayın Ali Şimşek’i konuk ettik. Bir sonraki özel girişimci ropörtajımızda görüşmek üzere hoşçakalın..

Ödemişliler