Ödemiş Yerel Güç Gazete Haberleri Nelerdir ? 2023


81 / 100

Ödemiş Yerel Güç yazımıza hoşgeldiniz. Kış aylarını yaşadığımız bu günlerde Ödemiş’te yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor. Kent merkezine pek fazla kar düşmezken vatandaşların kar beklentisinin oldukça yüksek olduğu bilinen bir gerçek. Yerel Güç Son Dakika gibi haberleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz..

Ödemiş yerel güç gazete haberleri denildiği zaman son günlerde çıkan yangınlar ve geçtiğimiz günlerde Bozdağ’da yüksekten düşen 2 kişiye ait nefes kesen kurtarma operasyonu haberleri Ödemiş ve çevresinde başı çekiyordu diyebiliriz.

Ödemiş Yerel Güç Deprem Videosu

Haberlerde Ödemiş Ticaret Borsası’da var

Söz konusu ödemiş haberleri en az Mesut Özil’in Fenerbahçe transferi kadar çok konuşuldu ve ilgiyle okundu desek yanlış söylemiş olmayız. Ayrıca bu haberler ile birlikte geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Ödemiş Ticaret Borsası, 120 öğrenciye tablet hediye etti haberi de çok ilgi görmüştü. İsterseniz gelin bu habere bir göz atalım. Detay şöyleydi ; ödemiş ticaret borsası 120 tablet bilgisayarı ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü’ye teslim etti.

Ayrıca yine ödemiş yerel güç son dakika haberi olarak izmir’de devrilen traktörün altında kalan sürücü yaralandı, evde çıkan yangında, izmir’de bir evde çıkan yangında hayatini kaybetti, yaşamını yitirdi ve ağaca çarpan otomobildeki yaralılar Ödemiş Devlet hastanesine kaldırıldılar gibi haberleri izmir’in ödemiş ilçesinde bolca duymak mümkün oluyor.

Bizler bu tür haberleri duyduğumuz zaman oldukça üzülüyoruz ancak yinede devam ediyor ve biz devam etmemesini Cenabı Allah’tan dilemekten ve dua etmekten başka bir şey yapamıyoruz maalesef. Ödemişliler olarak bu olaya çok üzüldüğümüzü dile getirmek istedik. Ayrıca son günlerde yaşadığımız ve 14 İli etikeyen Deprem Felaketi de bizi oldukça üzmüştür.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Ödemiş'ten Haber'iniz Var mı? Ödemiş Haber Hakkında 2023
Ödemiş Yerel Güç Gazete Haberleri
Ödemiş Yerel Güç Gazete Haberleri

Ödemiş Siyaseti Yine Yerel Basında ;

Yazımızda sizlere Ödemiş’te gündem genelde nelerden oluşuyor bunları anlatmaya çalıştık. Diğer bir konu ise her ne kadar Ödemiş son seçimlerde CHP yönetiminde bir ilçe olmuş olsada ak parti İzmir Ödemiş’te halen ekisini sürdürdüğünden AKP ve onların üst düzey yetkilileri ile ilgili haberleri de duymak, görmek mümkün oluyor. Hatta bazen her iki parti yöneticilerinin sosyal medya veya haber siteleri aracılığı ile yaptıkları söz münakaşalarına ve atışmalarına şahit oluyoruz.

Ödemiş’te faaliyet gösteren bazı yerel basın kuruluşları şunlardır:

Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Ödemiş üzerindeki etkisi nedeniyle yani yapılan hizmetlerin değerlendirilmesi kapsamında bu konuda haberleri de zaman zaman Ödemiş Yerel Güç Haber sitelerinde görebildiğimizi de belirtmek istiyoruz. Bu konuda sizler de fikirlerinizi yorum olarak bizlere gönderebilir veya yazımızın altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Teşekkürler

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Ödemiş Haberleri Hangi Sitelerde ve Televizyonlarda Yayınlanıyor ? 35