Ödemiş’ten İzmir’e Otobüs Saatleri ve Bilet Fiyatları 2023


73 / 100

Ödemiş’ten İzmir’e otobüs saatleri sayfamızdasınız, İzmir İli ve Ödemiş’in ortak bir geçmişi var ve şehirler arası seyahat etmek isteyen birçok kişi bunu düzenli olarak yapıyor. Ödemiş şehrinden İzmir şehrine seyahat etmenin birkaç farklı yolu var ancak çoğu yolcu için otobüsü seçmek çoğu zaman en uygun olanıdır. Ödemiş’ten İzmir’e otobüs saatleri nelerdir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz !

Ödemiş’ten İzmir’e Otobüs Seferleri – Sefer Saatleri Ve Ücret Fiyatları

Ödemiş’ten İzmir’e otobüsler genellikle aşağıdaki saatlerde hareket etmektedir. Ön bilgi amaçlı olarak bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. (Bu yazı 13.08.2023 tarihinde güncellenmiştir.)

 • 07:45
 • 08.45
 • 10:00
 • 10:45
 • 13:00
 • 15:00
 • 17:15
 • 19:00
 • 20:00
 • 20:30
 • 21.30

Not : Otobüs markaları ve özellikleri herhangi bir günlük olup, sizin seyahat edeceğiniz günlerde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle güncel bilgi için izmirturizm sitesine giderek mutlaka güncel Ödemiş’ten İzmir’e otobüs saatleri bilgisini almanız uygun olacaktır.

Ödemişliler

Ödemiş’ten İzmir’e Otobüs Saatleri

Ödemiş'ten İzmir'e Otobüs Saatleri
Ödemiş’ten İzmir’e Otobüs Saatleri

Ödemiş, İzmir Turizm Telefon Numarası Nedir?

İzmir Turizm’e ulaşmak için arayabileceğiniz telefon numarası (0232) 544 47 46’dır.

Ödemiş – İzmir Otobüs Sefer Saatleri

Ödemiş İzmir arasında genellikle 07:45 ile 21:30 arasında 2 saate bir otobüs seferi vardır.

Otobüse Binmenin Faydaları

Ödemiş ile İzmir arasında otobüse binmenin birçok avantajı vardır, örneğin:

 • Uygun maliyetlidir, diğer ulaşım türleri yerine otobüse binerek paradan tasarruf edebilirsiniz.
 • Kullanışlıdır, biletinizi online olarak rezerve edebilirsiniz ve birden fazla kalkış saati vardır.
 • Konforludur, yolculuk sırasında modern, iyi donanımlı otobüslerde rahatlayabilirsiniz.

İster Türkiye’nin yerlisi veya ister ziyaretçisi olun, Ödemiş – İzmir arası otobüse binmek konfor ve rahatlık içinde seyahat etmenin en güzel bir yollarından biridir. Burada listelenen tarifeler ve ücret fiyatları ile keyifli bir yolculuk geçirmeyi sağlayabilirsiniz.

Ödemiş Turizm ve Ulaşım Yöntemleri

Eğer Ödemiş’e gitmek ve ulaşım konusunda bilgiye ihtiyacınız varsa kısaca özel aracınız, otobüs, taksi ve tren diyebiliriz. Daha detaylı bilgi için Ödemiş’e ulaşım şekilleri yazımızı okuyarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Ödemiş, İzmir’in güneyinde yer alan bir ilçedir ve tarihi ve doğal güzellikleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Ödemiş’te ziyaret edebileceğiniz turistik yerlerden bazıları şunlardır:

 1. Birgi Köyü: Osmanlı dönemine ait tarihi evleri, camileri ve hamamları ile ünlü olan Birgi Köyü, özellikle ilkbahar aylarında çok sayıda turisti ağırlamaktadır.
 2. Ödemiş Yılanlı Kale: İlçenin yılanlı köyünde yer alan bu kale, Roma döneminde yapılandırılmış. İçinde küçük bir askeri birliği barındıran bir yol gözetleme kalesi olduğu düşünülmektedir.
 3. Bozdağ Gölcük Tabiat Parkı: Ödemiş’e 30 km mesafedeki bu Gölcük tabiat parkı, doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Yürüyüş yapmak, piknik yapmak ve kamp kurmak için ideal bir yerdir.
 4. Birgi Çarşısı: Tarihi dokusu ile ünlü olan Birgi Çarşısı, yöresel el sanatları ve yemekleri ile de ünlüdür. Siz de burada alışveriş yapabilir ve yöresel lezzetleri tatma fırsatı bulabilirsiniz.
İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Ödemiş'teki Kamu Yararına Çalışan Dernek Bilgileri 2023

Sonuç;

Ödemiş’ten İzmir’e otobüs saatleri nedir ?” veya “Ödemiş İzmir otobüs seferleri hangileridir ?” sorularına yanıt arıyorsanız genel olarak yukarıdaki listeden bir kanıya varabilirsiniz. Ayrıca Ödemiş Bilet Fiyatları kaç lira derseniz tabloya göre 2023 Ağustos ayı itibariyle 120 TL olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha detaylı, kesin ve güncel bilgi için Ödemiş Otobüs Terminali ve İzmir Turizm firması ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ödemiş’ten İzmir’e otobüs saatleri yazımız bu kadardı, İyi yolculuklar dileriz..

Güncel Ödemiş’ten İzmir’e Otobüs Saatleri bilgisine ulaşmak için buraya tıklayınız..

Ödemişliler