Ödemiş Belediyesi’nin Canlı Kamera Yayını 35


86 / 100

Ödemiş Belediyesi‘nin canlı kamera yayını Ödemiş Belediyesi tarafından yayınlandı. Ödemiş halkına çeşitli internet platformları ve sosyal medyadan yayınlanan Ödemiş Canlı Kamera yayınını sizlere sunuyoruz. İyi Seyirler

Ödemiş’teki Kaza Anı Kamerada

Not : Ödemiş Belediyesi Canlı mobese yayınını internetten kaldırdığı için bizler de maalesef yayınlayamıyoruz. Bu aksaklık sebebi ile şimdilik özür dileriz. İlerleyen zamanlarda yayın tekrardan paylaşılırsa sitemizde yayınlanacaktır.

Ödemişliler

Ödemiş Ulus Meydanı Anlık Canlı Mobese

Ödemiş ulus meydanın anlık canlı kamera görüntüsünün olduğu bu video yayınını sitemizden HD olarak izleyebilirisiniz. Ödemiş’i canlı izlemek istiyorum diyenler, İzmir Ödemiş Mobese kamera görüntülerine ulaşmak isteyenler Ödemişliler.com farkı ile ilgili canlı yayına ulaşabilirsiniz. Ödemiş haberlerini canlı olarak kameradan görmek ile eşdeğer olan bu canlı yayını izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yayını arkadaşlarınızla paylaşırsanız seviniriz. Kalın sağlıcakla..

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Ödemiş Keşkek Tarifi (Ödemişliler'den) 2023
Canlı Kamera Yayını
Canlı Kamera Yayını

Canlı Mobese Yayını Nedir ?

Canlı mobese, kamera, sensör ve diğer teknolojik cihazların kullanıldığı bir güvenlik sistemidir. Mobese (Mobilitie Bağlantılı Elektronik Sistemler) terimi, “hareketli yerleşim alanları”nın önemini vurgulayarak geliştirilmiş bir terimdir. Canlı mobese kameraları, sokaklarda, caddelerde, kamu alanlarında, havaalanlarında, hastanelerde, okullarda, bankalarda ve diğer bir çok yerde kullanılmaktadır.

Bu kameralar sürekli olarak kayıt yapmakta ve bu sayede olası suçları önlemek veya suçluları tespit etmek amacıyla kullanılmaktadır. Canlı mobese, özellikle yoğun nüfuslu şehirlerde ve suça eğilimli bölgelerde güvenlik sağlamak için yaygın şekilde kullanılan bir teknolojidir.