Kürtçe Mugo Ne Demek ? (Türkçe Anlamı)


83 / 100

Kürtçe Mugo Ne Demek diyorsanız sitemizde bulabilirsiniz. Bu soru son günlerde oldukça merak edilmektedir. Kürtçe Mugo Ne Demek ? Kürtçe Mugo’nun Türkçe anlamı nedir ? Bu sorular kafanıza takılıyorsa aşağıda sizleri bilgilendirdik.

Sitemizin yazılarını beğendiyseniz altta ve üstte yer alan sosyal medya butonları ile yazılarımızı hemen whatsapp ve facebook başta olmak üzere dilediğiniz sosyal medya platformunda paylaşarak destek olabilirsiniz, çok teşekkürler.

Kürtçe Mugo Ne Demek ?

Sözü fazla uzatmadan Kürkçe’de Mugo ne demek bunu söyleyelim. Mugo : “Ben diyorum” yada “Ben dedim” “Ben demiştim” gibi anlamlara gelmektedir. Ayrıca kelime bazen “Mıgo” olarak da yazılabilmektedir. Genellikle haklı olundan fakat sözünün dinlenilmediği durumlarda haklı çıktım manasında kullanılmaktadır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR :  Büyük Borcamda Islak Kek Tarifi

Günlük hayatta söylemiş olduklarımız ve doğru olarak düşünüp aktardığımız konularda Mugo’yu sıklıkla kullanırız.

Kürtçe’de Mugo Ne Demektir, Anlamı Nedir ?

Kürtçe “mugo” kelimesi “ben dedim” veya “dedim ki” anlamına gelir.

Kürtçe Mugo Ne Demek
Kürtçe Mugo Ne Demek

Kürtçe Mugo nedir ne demek adlı yazımızın sonuna geldik. Sizlere “Mugo” kelimesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Yazımız hakkında her türlü görüşlerinizi aşağıdan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere..